дома тагови спортмедиа

таг: спортмедиа

Горан Пандев и македонските репрезентативци донираа за Фондот за здравство во битка против коронавирусот

Македонската фудбалска репрезентација заедно со стручниот штаб донираа 30.000 евра за Фондот за здравство во битката со коронавирусот во знак на благодарност до сите,...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...