дома тагови скенирани сметки

таг: скенирани сметки

Се врши исплата на повратот на ДДВ за физичките лица кои скенираат сметки

Управата за јавни приходи врши исплата на повратот на ДДВ кај физичките лица за скенираните фискални сметки во последниот квартал од 2020. Се враќаат...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Пандевци славеа против Раднички од Ниш во контролка на подготовките во...

Фудбалерите на Академија Пандев кои се наоѓаат на подготовки во Анталија  забележаа победа во вториот контролен меч кои го имаат на програмта во Турција....