дома тагови Се одбирам себе’’

таг: Се одбирам себе’’

Наместо бол се одбирам себе, пее Јанева во новиот сингл за кој влезе во ладните води на Преспа

Поп пејачката Александра Јанева од Струмица го промовираше својот нов сингл  со видео запис насловен како ,,Се одбирам себе’’ снимен во Отешево и водите...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Приведен жител на Габревци кој се сомничи дека направил кражби во...

На 22.07.2024 во 20.15 часот, полициски службеници од Полициската станица Радовиш го лишиле од слобода И.А.(31) од село Габревци, општина Конче. Тој се сомничи...