дома тагови семејно насилство

таг: семејно насилство

Жител од Подареш радовишко лишен од слобода, бил пријавен за семејно насилство а нападнал и полицајци

Синоќа во 21.20 часот во населеното место Подареш, радовишко, полициски службеници од Полициска станица Радовиш го лишиле од слобода Б.И.(27) од Подареш откако за него имало...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Д-р Филипче од Гевгелија: Како пратеник ќе останам достапен за грижите,...

Носителот на листа на Изборна единица 4, д-р Венко Филипче го отвори централниот караван за парламентарните избори на СДСМ и Коалицијата за европска иднина...