дома тагови посетители Србија

таг: посетители Србија

Фото – Плажите во Дојран полни со посетители од земјава но и туристи од Србија – се бара место...

Во Дојран ,, врие’’ од гости, На плажите во централното градско подрачје речиси нема слободно место или лежалка за плажирање. Топлото време, местоположбата на...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Приведен жител на Габревци кој се сомничи дека направил кражби во...

На 22.07.2024 во 20.15 часот, полициски службеници од Полициската станица Радовиш го лишиле од слобода И.А.(31) од село Габревци, општина Конче. Тој се сомничи...