дома тагови печки на палети

таг: печки на палети

Државата ги објави огласите за субвенции за сончеви колектори, ПВЦ прозори, печки на палети за 2021

Министерството за економија ги објави четирите јавни повици кои произлегуваат од Програмата за промоција на обновливите извори на енергија и поттикнување на енергетската ефикасност...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Повредена малолетничка при судир на автомобил и мопед во Струмица

Вчера во 15.50 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на булевар „Маршал Тито“ во Струмица се случила сообраќајна несреќа помеѓу мопед со...