дома тагови ООУ Кочо Рацин

таг: ООУ Кочо Рацин

ООУ Кочо Рацин во Дојран доби инклузивно игралиште изградено со поддршка на ОKTA и општината

Со почетокот на новата школска година, Основното општинско училиште „Кочо Рацин“ во Дојран доби ново инклузивно игралиште кое безбедно ќе можат да го користат...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Одбојкарите на Струмица на чекор од Шампионската титула – потврдата се...

Одбојкарите на Струмица се на чекор од освојување на шампионската титула откако вечерва во салата Парк во Струмица ја забележаа и втората победа над...