дома тагови Никола Трајков

таг: Никола Трајков

Австриски Брамак повторно го награди Разнопромет АС за најдобар трговски партнер во Македонија

Светски познатиот производител на керамиди ,,Брамак’’ од Австрија по седми пат го награди ,,Разнопромет АС’’ од Струмица за најдобар трговски партнер во Македонија. Наградата...

Австриски ,,Брамак’’ повторно го награди „Разнопромет АС’’ за најдобар трговски партнер

Светски познатиот производител на керамиди ,,Брамак’’ од Австрија по шести пат го награди ,,Разнопромет АС’’ од Струмица за најдобар трговски партнер за државата а...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...