дома тагови нереална проценка

таг: нереална проценка

Од понеделник ќе се стопираат откупните центри кои вршат нереална проценка на тутунот, најави Сојузот на земјоделски здруженија

Од понеделник ќе се стопираат вагите и откупните центри каде ќе се врши нереална процена на тутунот и нема да дозволиме тутунарите да бидат...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Струмица Никоб мечот со Мурса од Осијек од Купот на ЦЕВ...

Одбојкарите на Струмица Никоб, мечот со хрватскиот тим на Мурса од Осијек во рамките на  Купот на ЦЕВ ќе го играат во салата Парк...