дома тагови Мрзенска река

таг: Мрзенска река

Кај ,,Мрзенска река” откриени 12 мигранти во ,,бмв” кое не застанало на полицијата кај Богородица

Денеска  во реонот на село Богородица, гевгелиско, полициски службеници од Полициската станица за граничен премин и граничен надзор Богородица дале знак за запирање на...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...