дома тагови Мото клуб Џинка

таг: Мото клуб Џинка

Радовишка Плаваја го собра отпадот од повеќе локации на Плачковица, постави контејнери и апелираа да не се фрла ѓубре...

ЈП Плаваја од Радовиш реализираше еколошка акција за собирање на отпадот од планината Плачковица. Првично акцијата беше предвидена за собирање на комуналниот отпад од...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...