дома тагови мотокрос

таг: мотокрос

Во Струмица се скицира и ќе се гради патека за мотокрос трки за Светски шампионат

Првиот човек на Мотоциклистичката федерација Зоран Трајковски и Градоначалникот на Струмица Коста Јаневски потпишале  меморандум за соработка со кој се планира изградба на мотокрос...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Опасни вируси претставени како подметнати отрови од фармацевтските компании

Коронавирусот не е отров, како што се тврди во постот. СЗО соопшти дека новиот коронавирус е идентификуван од кинеските власти на 7 јануари 2020...