дома тагови мобилни тимови

таг: мобилни тимови

Општина Гевгелија освен мобилни тимови за помош на стари, на 120 социјално загрозени лица ќе им дели пакети, кажа...

Општина Гевгелија формираше мобилни тимови со ресурси од општината кои за време на кризата ќе им помагаат на стари и изнемоштени лица во поглед...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...