дома тагови млади таленти

таг: млади таленти

Групацијата ,,Novomatic’’ секој месец бара ,,Ново име’’ млад талент за кој ќе гласа јавноста и ќе го поддржи до...

Групацијата  ,,Novomatic’’ во која членуваат компаниите Адмирал, Астра и Казино Фламинго Хотел оваа 2020 та година го отпочнаа проектот ,,Ново име’’ преку кој младите...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Пандевци славеа против Раднички од Ниш во контролка на подготовките во...

Фудбалерите на Академија Пандев кои се наоѓаат на подготовки во Анталија  забележаа победа во вториот контролен меч кои го имаат на програмта во Турција....