дома тагови Марјан Радески

таг: Марјан Радески

Видео од головите на Радески и Крстовски со кои пандевци ги скротија лавовите и славеа победа

Фудбалерите на Академија Пандев забележаа победа против Македонија ГП во 21 коло од Првата фудбалска лига и прокнижаа значајни три бода за излез од...

Пандевци со пресврт до победа против Борец и го подобрија пласманот за едно место (видео)

Фудбалерите на Академија Пандев со пресврт забележаа победа против екипата на Борец од Велес која до 77 минута имаше водство но сепак од СРЦ...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

ОК Струмица со победа тргна кон 11 тиот Шампионски трофеј –...

Одбојкарите на Струмица со 3:1 во сетови го совладоа тимот на Штип УГД и поведоа во финалната серија за освојување на шампионската титула. Недостасуваат...