дома тагови Маневски

таг: Маневски

Дел од ,,пандевци’’ со нов имиџ за успешно деби во Лигата на Европа против Зрински

Академија Пандев денеска дебитира во Лигата на Европа. На арената Тодор Проески со почеток во 19 часот го играт првиот меч од првото квалификациско...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Приведен жител на Габревци кој се сомничи дека направил кражби во...

На 22.07.2024 во 20.15 часот, полициски службеници од Полициската станица Радовиш го лишиле од слобода И.А.(31) од село Габревци, општина Конче. Тој се сомничи...