дома тагови македонска репрезентација

таг: македонска репрезентација

Се надевам дека сонот ќе ми се исполни да играм на ЕП, Пандев пред историскиот меч Македонија – Грузија...

Првата цел кога почнав да играм фудбал ми беше да играм во светиот дрес на репрезентацијата. Играм речиси 20 години и сега сме на...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Апел за хуманост, на Елизабета од Гевгелија и се потребни средства...

Гевгеличани се организираа да и помогнат на својата сограѓанка Елизабета Гуцева на која и се потребни финансиски средства за лекување. Таа веќе шест години...