дома тагови макдонска фудбалска репрезентација

таг: макдонска фудбалска репрезентација

Владата донесе одлука да ја награди македонската репрезентација за пласманот на ЕП, објави премиерот Заев

Премиерот Зоран Заев вечерва на својот ФБ објави дека на владина седница е доносена одлука да бидат наградени сите членови на македонската фудбалска репрезентација...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Во Гевгелија идната недела ,,АРТ УМ“ фестивал – ќе се спои...

На 21 и 22 јуни 2024 година во Гевгелија ќе се одржи мултимедијален фестивал АРТ УМ . Овој фестивал ќе вклучува широк спектар на...