дома тагови Лица со даунов синдром

таг: Лица со даунов синдром

Не сме повеќе невидливи и среќни сме што заедницата не прифаќа, кажаа од здружението Вера кое одбележа 10 години...

Не сме повеќе невидиливи и не радува фактот што заедницата полека не прифаќа. Вака коментираа од  Здружението за поддршка на лица со Даунов синдром...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...