дома тагови купувачи

таг: купувачи

И струмичани заглавија со ,,Нефа мебел” – не знаат што со однапред платените нарачки

Македонските купувачи на мебел од српско руската фирма ,,Нефа мебел’’ останаа затечени откако ова фирма без било каква најава ги затвори сите продавници во...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Гевгеличанец вечерва си ги убил братот и снаата пред влезот на...

Шеесет и деветгодишниот В.Г. од Гевгелија се сомничи дека вечерва ги убил брата си Л.Г. (71) и снаата Т.Г. (62). Веста за МИА ја потврдија...