дома тагови кошарка М14

таг: кошарка М14

Откако изби скандал со Дино Баскет, КК МВП од Струмица бара преигрување на Ф4 турнирот за титулата за кошаркари...

КК МВП Струмица бара преигрување на завршницата од Шампионатот за кошаркари до 14 години откако на нивна пријава и на КК Работнички од Скопје,...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Во Гевгелија идната недела ,,АРТ УМ“ фестивал – ќе се спои...

На 21 и 22 јуни 2024 година во Гевгелија ќе се одржи мултимедијален фестивал АРТ УМ . Овој фестивал ќе вклучува широк спектар на...