дома тагови корисници

таг: корисници

ЕВН привремено ги затвора сите приемни канцеларии за корисници и ги објави броевите за контакт

Со цел делување во насока на спречување на ширењето на корона вирусот и согласно мерките и препораките на Владата и Регулаторната комисија за енергетика,...

Нова подобрена верзија на онлајн услугите на ЕВН, освен плаќање сметки без провизија нуди и повеќе опции

Почна со работа новата надградена  верзија на онлајн услугите на ЕВН – evnonline.mk  Овие услуги на корисниците сега ги нуди компанијата „ЕВН Хоме“ која...

ЕВН наградена за унапредување на човековите права во бизнисот од здружението Конект

ЕВН Македонија е една од првите компании добитници на наградата за унапредување на човековите права во бизнисот. Ова престижно признание се доделува за прв...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Судиски бандитизам – денешното сценарио во Голема Речица е за Оскар,...

Денешното судиско сценарио ќе беше номинирано за Оскар. Вака реагираат од ФК Детонит Плачковица од Радовиш по денешниот натпревар во Голема Речица каде претрпеа...