дома тагови комора на извршители

таг: комора на извршители

3,4 милиони евра профит собрале лани извршителите, „Пари“ открива кои 10 се со најголема добивка

Речиси 3,4 милиони евра профит направиле лани 99 извршители, колку што ги има во државава, ексклузивно за „Пари“, открија од Комората на извршители. Добивките се движат...

Отворен ден на Комората на Извршители во Струмица, но никој не ги посети во судот

Претставници од Комората за извршители во Струмица имаа отворен ден, но никој не ги посети. Повеќе од два часа седеа во струмичкиот суд каде...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Тројца повредени во сообраќајка на патот Валандово – Струмица, во возилото...

Вчера во СВР Струмица било пријавено дека на регионалниот пат Валандово – Струмица се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило „ауди а8“ со...