дома тагови Кирил Парталов

таг: Кирил Парталов

Како до рамномерен регионален развој во Југоистокот – меѓународна конференција во Струмица со презентации, панел дискусии, дебати…

Како до регионален рамномерен развој во Југоистокот, што треба да се направи од страна на сите чинители и какви се меѓународните искуства. Ова се...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Филипче до гласачите на СДСМ: Време е за мислење со ладна...

Венко Филипче на првиот митинг од кампањата во Демир Капија им се обрати и на гласачите на СДСМ. Тој порача дека е време за...