дома тагови Кипар

таг: Кипар

Коронакризата го принуди Џио Струмица предвреме да го напушти Кипар и летне за Македонија

Одбојкарите на Џио Струмица го завршија настапот во Челинџ Купот само со еден натпревар против Омонија. Заради коронакризата и рестриктивните мерки кои ги објавија...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Судиски бандитизам – денешното сценарио во Голема Речица е за Оскар,...

Денешното судиско сценарио ќе беше номинирано за Оскар. Вака реагираат од ФК Детонит Плачковица од Радовиш по денешниот натпревар во Голема Речица каде претрпеа...