дома тагови кик боск

таг: кик боск

КБК Тим Зоран од Струмица ги собра титулите на Државното првенство во Скопје, пет во Кик лајт и две...

Кикбоскерите на Тим Зоран од  Струмица по успехот што го направија во Хрватска, на Државното првенство во Скопје во дисциплините Кик лајт и Лоу...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Д-р Филипче од Гевгелија: Како пратеник ќе останам достапен за грижите,...

Носителот на листа на Изборна единица 4, д-р Венко Филипче го отвори централниот караван за парламентарните избори на СДСМ и Коалицијата за европска иднина...