дома тагови капитен

таг: капитен

Капитенот на Академија Пандев – Томче Илиев се сврши, на колена ја побара Љупка за жена ( ФОТО )

Фудбалерот и капитен на струмичкиот прволигаш Академија Пандев – Томислав Илиев стави крај на ергенскиот живот. Тој деновиве ја побара за жена својата сакана...

Пандев го продава својот ,,свет’’ дрес, парите ќе ги донира во борбата против КОВИД – 19 во земјава (видео)

Струмичкиот интернационалец кој настапува за Џенова и капитен на македонската фудбалска репрезентација се вклучи во глобалната акција за аукција на дресови од познати фудбалери...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Од вечерва поскапуваат горивата на бензинските, РКЕ ги објави новите повисоки...

Од полноќ поскапуваат бензините од 1,5 до 2,5 денари, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Цената на Еуросупер БС-95 се зголемува за 1,5 денари за...