дома тагови Истатов

таг: Истатов

Кадетките и младинките на ЖФК Тиверија од Струмица без пораз станаа Шампионки – ги кренаа фудбалските трофеи ( ФОТО...

Она што не им успеа на сениорките го направија младинските погони на ЖФК Тиверија од Струмица докажувајки дека во овој град професионално се работи...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Во Гевгелија идната недела ,,АРТ УМ“ фестивал – ќе се спои...

На 21 и 22 јуни 2024 година во Гевгелија ќе се одржи мултимедијален фестивал АРТ УМ . Овој фестивал ќе вклучува широк спектар на...