дома тагови интервенција

таг: интервенција

Струмичките пожарникари спасиле лице од запалена куќа во Добрејци кое било во бесознание

Струмичките пожарникари утрово интервенирале за гаснење на запалена куќа во населеното место Добрејци при што спасиле лице кое било во бесознание на вториот кат....

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Струмица Никоб мечот со Мурса од Осијек од Купот на ЦЕВ...

Одбојкарите на Струмица Никоб, мечот со хрватскиот тим на Мурса од Осијек во рамките на  Купот на ЦЕВ ќе го играат во салата Парк...