дома тагови Игор Паноски

таг: Игор Паноски

Паноски од Беласица во Академија Пандев од каде најавуваат уште засилувања за пролетниот дел

ФК Академија Пандев на својата фб страна објави дека се засили со уште еден играч. Станува збор за Игор Паноски од редовите на Беласица...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Во Струмица стапуваат на сила мерките за надминат праг на аерозагадување...

Во Струмица стапуваат на сила мерките за справување со загадувањето на амбиенталниот воздух бидејки два дена мерните станици покажуваат високи концентрации ПМ 10 честички...