дома тагови заштитна опрема

таг: заштитна опрема

Пожарникари од Македонија и Бугарија се натпреваруваа и ги зацврстуваа врските во Струмица

Заврши шестата финална активност во рамките на проектот „Прекугранична соработка во справување со шумски пожари“ кој  го реализира Центарот за развој на Југоисточниот плански регион...

Стоматолошки ординации и фирми донираа заштитна опрема и средства за вработените во ЈЗУ Здравствен Дом – Струмица

ЈЗУ Здравствен Дом Струмица преку својата официјална ФБ страна упати благодарност до фирмите и стоматолошките ординации кои изминатиов период донираа заштитна опрема за потребите...

Пандев донираше средства во струмичката болница, ќе се искористат за набавка на заштитна опрема за персоналот

За време на коронавирусот, голем број физички и правни лица во рамките на своите можности донираат средства и  опрема на струмичката болница која ќе...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Оглас: Се продава стан во Струмица на улица „Кољо Орцев“...

Се продава стан на улица „Кољо Орцев“ бр 8  во Струмица со имотен лист бр 54714. Станува збор за стан бр 1 со стамбен...