дома тагови Енерџи Бенд

таг: Енерџи Бенд

Видео – Вокалот на Енерџи Бенд, валандовчанецот Ѓоко Јовиќ собираше донации за лекување на екс фудбалерот Јанев

Вокалот на познатиот Енерџи Бенд, валандовчанецот Ѓоко Јовиќ на своите настапи во Лебедово Езеро и Индустријал ги потикна присутните на хуманост за струмичанецот Томе...

Ѓоко Јовиќ и Енерџи Бенд со концерт на отворено во центарот на Валандово, почнува Фолк фестовската недела

Неделава, Валандово ќе биде во знакот на музиката бидејки на 30-ти и 31-ви мај ќе се одржи годинашново издание на Фолк Фест Валандово, најстариот...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Опасни вируси претставени како подметнати отрови од фармацевтските компании

Коронавирусот не е отров, како што се тврди во постот. СЗО соопшти дека новиот коронавирус е идентификуван од кинеските власти на 7 јануари 2020...