дома тагови еколог

таг: еколог

Еколог од Тетово донираше 40 таблети за ученици од загрозени семејства во Гевгелија и Радовиш за онлајн настава

Тетовската компанија ,,Еколог’’ преку Министерството за образование и наука донираше таблети за повеќе општини во земјата за ученици кои потекнуваат од социјално ранливите категории...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Кривична за градоначалник, осомничен дека вршел исплати за еднократна помош во...

СВР Струмица до Основното јавно обвинителство Гевгелија, поднесе кривична пријава против градоначалник на една општина поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...