дома тагови Бренд

таг: Бренд

,,Струмица ѕвезда под небото’’ Со овој бренд ќе се привлекуваат инвестиции и туристи во градот што расте Струмица (видео)

Струмица со повеќе промотивни матријали и видеа ќе се обиде да се позиционира како добро место за живот, туризам и водење бизнис.  Синоќа беше...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Струмичанецот Димитар Пандев сериозно чука на вратите на НБА, стави потпис...

Македонскиот младински кошаркарски репрезентативец, струмичанецот Димитар Пандев кој цели 8 години етапно ја гради својата кошаркарска кариера надвор од земјава, стави потпис за најдобрата...