дома тагови Атлетска федрација

таг: Атлетска федрација

Во Дојран прогласени најдобрите атлетичари во Македонија за 2021, Ислами и Ивановски ги добија почестите ! (фото)

Во хотелот Истатов во Дојран, Атлетската федерација на Македонија ги прогласи најуспешните и најдобрите атлетичари за ова 2021 година во младинските и сениорски категроии...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Борбена игра на струмички Астраион кој со Младост Богданци ги поделија...

Струмичките ракометари одиграа нерешено со Младост 1977 од Богданци во рамките на второто коло од Првата лига и ги поделија бодовите. И двата тима во...