дома тагови аптеки

таг: аптеки

,,Сподели насмевка со светот’’ – ПЗУ Аптеки Еликсир Струмица ќе ја одбележи неделата за орално здравје и хигиена

По повод Светскиот ден за подигнување на свеста за оралното здравје 20 ти март - ПЗУ АПТЕКИ ,, Еликсир’’ Струмица почнува кампања под слоганот...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Во Гевгелија идната недела ,,АРТ УМ“ фестивал – ќе се спои...

На 21 и 22 јуни 2024 година во Гевгелија ќе се одржи мултимедијален фестивал АРТ УМ . Овој фестивал ќе вклучува широк спектар на...