дома тагови Александар Петрески

таг: Александар Петрески

Александар Петрески и Тина Русева ја промовираа песната Божиќен ден која шири празнична магија и енергија (видео)

За големиот христијански празник Божиќ Александар Петрески и Тина Русева ја промовираа песната ,,Божиќен ден“ на која како автор се јавува Петрески. Станува збор...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Д-р Филипче од Гевгелија: Како пратеник ќе останам достапен за грижите,...

Носителот на листа на Изборна единица 4, д-р Венко Филипче го отвори централниот караван за парламентарните избори на СДСМ и Коалицијата за европска иднина...