дома тагови Наковски волеј

таг: Наковски волеј

Џио Струмица и Наковски волеј на прагот за пласман во полуфиналето од КУПОТ

Одбојкарите на Џио Струмица направија голем исчекор за пласман во полуфиналето од КУПОТ откако во првиот четвртфинален меч во гости го совлада составот на...

НАЈПОПУЛАРНИ

СЛУЧАЕН ИЗБОР

Поскапуваат горивата од ноќеска на полноќ, Регулаторна ги соопшти новите цени

Горивата од ноќеска на полноќ поскапуваат за денар до 1,5 денари за литар, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ). Со...